ТРУДНОЩІ
ВИПРОБУВАННЯ ДЛЯ ПЕРСОНАЖА
Привіт, мої любі!

Наш Персонаж добровільно пішов за покликом (або ведений зовнішньою силою) і прийшов у нове для себе середовище (або повернувся туди, де був раніше?). У будь-якому випадку, його висмикнули із звичного життя. І тут його чекає випробування. В цьому випробуванні йому потрібно буде проявити свій характер і дійти того стану, який ми описали в перший день марафону. Зараз ви можете коригувати сюжет, якщо відчуваєте приплив натхнення.
Маршрут дня:
1
Завдання "Казка"
Виконайте завдання для написання казки
2
Завдання "Ілюстрації"
Виконайте завдання для створення ілюстрації
1. ЗАВДАННЯ "КАЗКА"
  • Опишіть, які труднощі з'являються на цьому етапі.

  • Як Персонаж реагує на ці труднощі?

  • Що відчуває, робить? Яке рішення приймає?

  • Допоки Персонаж не долає труднощі, а лише зустрічається з ними. Але ви можете продумати варіанти перемоги над цими труднощами, просто поки не описуйте їх.
2. ЗАВДАННЯ "ІЛЮСТРАЦІЇ"
Намалюйте труднощі, з якими зіткнувся Персонаж.

  • Можна намалювати конкретну сцену. Наприклад, він стоїть над прірвою, не розуміючи, як перейти на інший бік. Або перед стіною, не знаючи, як пробити її чи перелізти через неї. Можливо, це буде непрохідна хаща лісу?

  • А можна намалювати лише фрагмент, даючи натяк на ці труднощі. Наприклад, Персонаж виглядає через листя, що не дає йому пройти далі. Або він бачить перед собою чорних кішок. Або не може дотягнутися до місяця.

Я знаю, це важке завдання, але саме воно розкрило мою фантазію, коли я виконувала його. Я почала шукати варіанти вирішення цього розділу та ілюстрації до нього.

  • Труднощі вибору - також труднощі. Персонаж може стояти на роздоріжжі. Або ми можемо образно показати кількість можливих рішень у нього в роздумах.

Нижче, приклади для натхнення.
Джерело: pinterest.com. Зображення використовуються в інформаційних та освітніх цілях.
Музика для настрою
Чекаю на ваші роботи в Instagram за тегом #alexandradikaia_SE11
Бажаю натхнення!


Тисни на серденько, якщо ознайомився з матеріалом
Я дійшов до кінця :)