МАГІЧНИЙ ПРЕДМЕТ ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ
Привіт, мої любі!

Наш Персонаж зіткнувся з труднощами, після яких він обов'язково стане сильнішим (мудрішими, швидшим, вищим, гарнішим, як забажаєте). Його характер зміниться на краще, коли він здолає ці труднощі. Але поки Персонаж у своєму первісному стані, хоч і змінюється.

І на допомогу йому приходить чарівний предмет!
Маршрут дня:
1
Завдання "Казка"
Виконайте завдання для написання казки
2
Завдання "Ілюстрації"
Виконайте завдання для створення ілюстрації
1. ЗАВДАННЯ "КАЗКА"
  • У критичний момент починає виявляти свої властивості магічний предмет!

  • Проаналізуйте риси характеру Персонажа, як змінюється його початковий стан і ЩО запускає силу магічного предмета (внутрішнє рішення Персонажа, конкретна дія, щаслива випадковість, хтось сторонній розкриває внутрішню силу Персонажа, розмова, тощо)

  • Як проявляється предмет? Що то за магія? (Можливо, він вказує правильний шлях тому, хто заблукав, допомагає прийняти рішення, відповідає на питання, перетворюється на щось інше, оживає…)

  • Залишаємо інтригу і поки що не розповідаємо читачеві про підсумки поєдинку Персонажа та труднощів. (Але ми знаємо, чого очікувати :))
2. ЗАВДАННЯ "ІЛЮСТРАЦІЇ"
  • Ви можете намалювати конкретну сцену, де Персонаж взаємодіє із магічним предметом, який проявляється.

  • Можете намалювати лише предмет та його магію.

Нижче є приклади ілюстрацій, в яких Персонаж взаємодіє з магічним предметом. Пам'ятайте, що магію не завжди видно. Іноді заплющені очі Персонажа можуть сказати про те, що магія відбувається всередині, іноді проста світла пляма в районі грудей також може сказати більше, ніж чарівний меч або амулет. Обирайте, що ближче вам і пам'ятайте, що це СКЕТЧ! Не потрібно малювати повноцінну картину, приклади я обирала концептуальні, щоб наштовхнути на думку, а не задати рівень ілюстрації.
Джерело: pinterest.com. Зображення використовуються в інформаційних та освітніх цілях.
Музика для настрою
Чекаю на ваші роботи в Instagram за тегом #alexandradikaia_SE11
Бажаю натхнення!


Тисни на серденько, якщо ознайомився з матеріалом
Я дійшов до кінця :)