12
ФІНАЛЬНИЙ ДЕНЬ
Заявки до "Доброї Збірки" тимчасово не приймаються. Коли розпочнеться робота над наступним виданням "Доброї Збірки" - наша команда надішле вам оповіщення. Ви зможете подати заявку, навіть якщо ви пройшли курс у записі.
Привіт, мій любий творець!

Сьогодні фінальний день нашого курсу! Це була глибока, тепла подорож. Я щиро вірю, що ти насолодився нею.

Сьогодні, ти можеш присвятити час доопрацюванню минулих завдань, можеш заварити кухоль чаю і приділити час, і подивитися на те, що ти зробив.
А ще маю для тебе додаткове завдання! Сьогодні ти можеш вигадати назву твоєї казки (якщо ще не придумав), і подумати над обкладинкою для твоєї історії!

Сьогодні, ти можеш повернутись до Листа, який заповнив у перший день. Перечитати питання, відповісти ще раз, порефлексувати. Чи прийшов ти до своїх цілей та відчуттів? А може, ти змінив вектор фокусу і знайшов те, що було важливо для тебе в цей період? Якщо хочеться глибше проаналізувати свій стиль: переходь до блоку "Рефлексія".

Похвали себе! Те, що ти зробив, як ти це зробив – це твій шлях, і він вірний. Обернися, і подивись, скільки ти зробив для своєї творчості! Навіть у цей дуже непростий час, незважаючи на всі обставини – ти обрав прийти сюди, та приділити час собі, приділити час творчості.

Не забудьте нагородити себе, незалежно від результату – ти собі обіцяв.

До нових зустрічей!
ДОДАТКОВЕ ЗАВДАННЯ: НАЗВА ТА ОБКЛАДИНКА
Придумайте назву вашої казки.

Якщо у вас є сили – намалюйте маленьку ілюстрацію-обкладинку. Просто невеликий елемент, який є важливим для вашої казки. Це навіть може бути не повноцінна обкладинка, а титульний лист (приклади внизу) – сторінка, на якій вказані дані про книгу: автор, назва книги, назва видавництва, рік видання. У мене вони викликають навіть більший трепет, ніж обкладинка, є в цих титульних аркушах особлива магія.

Напишіть своє ім'я, ім'я автора цієї чудової казки.

Приклади нижче.
Джерело: pinterest.com. Зображення використовуються в інформаційних та освітніх цілях.
РЕФЛЕКСІЯ
Візьміть всі свої скетчі

І відповідайте подумки, а краще вголос, на запитання:

  • Що спільного у ваших роботах?

  • Які елементи ви малюєте неусвідомлено? Просто весь час додаєте їх на ілюстрації.

  • Чи використовували ви різні техніки та матеріали, чи малювали весь час чимось одним?

  • Чим вам було малювати найлегше?

  • Коли відчули прогрес та задоволення без арт-блоків?

  • Коли ви розглядали картинки-референси, на яку схему кольорів звертали увагу? Вам подобалися контрастні чи навпаки - пастельні відтінки? Теплі, холодні, яскраві, кислотні, органічні?...

А тепер у своєму скетчбуці випишіть ключові слова, які приходили вам на думку.
Якби я говорила про свій стиль, я виписала б: тепло, осінь, руни, етніка, органіка, природа, гілки, гарбузи, єноти.

І збережіть цей листочок. Наступного разу, починаючи ілюстрацію на вільну тему, подивіться на ваші нотатки та спробуйте намалювати щось, спираючись лише на ключові слова. Ключові слова вашого стилю.
МУЗИКА ДЛЯ НАСТРОЮ:
Тут ви можете залишити ваш відгук і підписатися на сповіщення про нові марафони та продукти!
Дякуємо :)
Сповіщення про наступні марафони та нові продукти