ФІНАЛЬНИЙ ДЕНЬ
Привіт, мої любі!

Сьогодні фінальний день нашого марафону! Це була глибока, тепла подорож. Я щиро вірю, що ви насолодилися нею.

Якщо ви закінчили виконання всіх завдань – ви молодець, якщо ви ще у процесі – ви молодець, якщо вам не захотілося щось робити чи ви пропустили завдання – ви молодець, ви обрали себе.

Сьогодні ви можете присвятити час доопрацюванню попередніх завдань, можете заварити горнятко чаю та приділити час і подивитися на те, що ви зробили.

Похваліть себе! Те, що ви зробили, як ви це зробили – це ваш шлях, і він вірний. Оберніться і подивіться скільки ви зробили для своєї творчості! Навіть у цей дуже непростий час, незважаючи на всі обставини – ви обрали прийти сюди, та приділити час собі, приділити час творчості.

Сьогодні ви можете повернутися до Листа, який заповнювали в перший день. Перечитати питання, відповіді ще раз, порефлексувати. Чи прийшли ви до своїх цілей та відчуттів? А може, ви змінили вектор фокусу і знайшли те, що було важливо для вас у цей період?
Не забудьте нагородити себе, незалежно від результату – ви собі обіцяли.

Якщо ви хочете подати свою казку в Добру Збірку, будь ласка, подавайте. І не слухайте критика всередині. Просто дозвольте собі це зробити:)
(вся інформація про заявку, вимоги до тексту та ілюстрацій - доступні в блоці "Добра Збірка" на головній сторінці у вашому особистому кабінеті)

До нової зустрічі!
МУЗИКА ДЛЯ НАСТРОЮ:
ЗАКУЛІССЯ:
Як і обіцяла, ділюсь з вами своєю казкою - результатом цього марафону :)

Приємного читання!
Тут ви можете залишити ваш відгук і підписатися на сповіщення про нові марафони та продукти!
Дякуємо :)
Сповіщення про наступні марафони та нові продукти