3
ЕСТЕТИКА ІСТОРІЇ
Привіт, любі.

Сьогодні ми з вами оберемо естетику історії.

Сеттинг - середовище, в якому відбувається дія.

Розслабтеся і слухайте свій внутрішній голос, коли виконуватимете завдання, тому що він - один зі способів краще зрозуміти свій стиль.

Мене часто запитують: як знайти свій стиль?
А я завжди відповідаю: стиль у вас ВЖЕ є, потрібно просто усвідомити його. А для цього важливо зупинитися та присвятити цьому час.

Я вірю, що розкритися можна лише приділяючи увагу тому, в чому хочеш рости. Стиль – це не кінцева мета, це наш супутник у творчому процесі. Він змінюється, росте та розвивається разом з нами. Виконуючи завдання марафону, ви побачите закономірності, характерні саме вам, звертайте на них увагу – це ваші якорі стилю на цей період.

Стиль в ілюстрації, стиль у текстах – це відбиття вашого СТИЛЮ ЖИТТЯ.

Кожен, хто хоч трохи знайомий з моєю творчістю, легко назве якорі мого стилю: символізм, гарбузи, осінь, єноти, затишні кав'ярні, внутрішнє світло, атмосфера тепла, і водночас: внутрішній стрижень, сила, цілеспрямованість, незламна віра у світло.

І я не вигадувала це, я просто так живу, усвідомлюю це і показую це у своїх історіях. Це найпростіший і найчесніший (на мою думку) спосіб творити. Коли ти транслюєш у творчості те, що любиш саме ти, не хвилюючись про те, чи це трендово, чи купить це потенційний замовник, чи захоче видавництво, і тоді творчий продукт виходить настільки наповненим, що у нього просто немає варіанту не стати успішним (у вашому особистому розумінні успіху, це також важливо).

Тому, ваш СТИЛЬ ЖИТТЯ, те, яка ви людина, що ви любите, від чого мурашки - це нескінченне джерело тем для вашої творчості.

Ваше завдання сьогодні – розслабитися та дозволити собі вибирати те, від чого відчуваєте справжні мурашки, а не те, що прийнято.

Наприклад, я часто стикаюся з переконанням, що казка має відбуватися у лісі. Та я й сама помістила свою Мілінду в ліс на минулому марафоні.

Ви, звичайно ж, можете вибрати ліс, але щоб казка була більш унікальною, спробуйте пошукати менш звичну локацію.

Дія вашої казки може розвиватися у старій бібліотеці чи книгарні, у казковому селі, на фермі, у музеї, на морському дні, у глибоких печерах з дорогоцінним камінням чи льодовому палаці…

Постарайтеся згадати місце, яке вас по-справжньому надихнуло.


Якщо у вас є доступ до ваших старих фотографій - погортайте їх, відчуйте, що підіймає у вас теплу хвилю натхнення та бажання прожити знову ту локацію.

Мене якось дуже надихнув музей у Копенгагені. Скільки не повертаюся до простих, здавалося б, фотографій гербів, тіар та позолочених книг, стільки й прагну намалювати щось звідти (я маю багато скетчів на основі фотографій з цього музею, які я поки що нікому не показувала).

Подумайте, з якою локацією у вас траплялося кохання?
У вашій історії може бути дві локації, але не більше.

Бажаю натхнення!
МАРШРУТ ДНЯ:
1
Обрати сеттинг історії зі своїх приємних спогадів
Намагайтеся згадати місце, яке вас надихає.
1-2 локації – не більше.
2
Зібрати 10-12 візуальних референсів
Перегляньте приклади для натхнення.
Зберіть власну дошку/папку натхнення.
Нехай це буде 4-5 фото локацій, які ви хочете використати в історії, та 4-5 фото деталей цих локацій.
Мета дня:
обрати естетику історії
РЕФЕРЕНСИ ЛОКАЦІЙ ДЛЯ НАТХНЕННЯ
Я зібрала різні локації та естетики. Якщо якась із них вас надихає – сміливо беріть її! Навіть якщо ви оберете одну із запропонованих локацій, ваша історія вийде унікальною, ніхто не напише її так, як ви.
Джерело: pinterest.com. Зображення використовуються в інформаційних та освітніх цілях.

А якби я обрала музей, то моя дошка виглядала б так:
МУЗИКА ДЛЯ НАСТРОЮ
Тисни на серденько, якщо ознайомився з матеріалом
Чекаю на ваші роботи в Instagram за тегом #alexandradikaia_te
Бажаю натхнення!