Привіт, любі!
Ваша історія, вірю, написана!
Ми з вами розпочинаємо період ілюстрування вашої історії. Коли я писала свою книгу, найхвилюючим моментом для мене було перейти від текстів до картинок і почати "оживляти" смисли.
Декілька порад від мене:
- Нехай ваша ілюстрація буде продовженням тексту, а не дублюванням його, щоб вони стали єдиним цілим та доповнювали один одного. Додайте до ілюстрації деталі, які ви не описували в тексті.
- Ви можете відповісти картинкою на запитання читача. Наприклад, в одному з моїх текстів я пишу: "чашка звісила ніжки", хоч дія відбувається у звичайному, не чарівному світі. Текст вводить у ступор, а от якщо показати це на картинці, відразу стає зрозуміло, "звідки ніжки ростуть". Або в історії про Мілінду є "усики на голові", і читач не одразу розуміє, чому у дівчинки на голові вусики, але коли бачить ілюстрацію (Мілінда – дівчинка-жучок), то одразу стає зрозуміло.
- Не ускладнюйте! Деталі – це добре, але якщо у вас є на них сили і ви реально отримуєте від них задоволення (я ось жити не можу без деталей). Але якщо у процесі відчуваєте, що закопалися – сміливо спрощуйте.
- Оберіть один матеріал і не змінюйте його. Спочатку спробуйте якийсь на розігріві, можете прямо зробити розігрів 2-3 рази різними інструментами та зрозуміти, що вашій рученьці миліше. А потім домовитися з цим матеріалом та малювати ним.
Сьогодні ми з вами розберемо вашу готову історію на 5 змістовних частин, які будемо ілюструвати.
Увага: це не обов'язково будуть рівноцінні 5 частин, це будуть ЗМІСТОВНІ частини, тобто ті точки історії, які найбільш яскраво розкривають її зміст.
У результаті ми отримаємо 5 ілюстрацій вашої історії. Завдання для кожної із ілюстрацій ви знайдете у наступних днях курсу.
Так-так, ми не просто ілюструватимемо казку, ми ілюструватимемо її з певними нашими особистими секретами!