Згода автора на Публікацію у "Cмачній Збірці"
1. Я згоден і даю дозвіл на публікацію свого рецепту та ілюстрації/фото до нього, які я надсилаю шляхом заповнення форми на цьому сайті, у збірнику рецептів "Смачна Збірка" разом з іншими авторами.

2. Я розумію і даю згоду, що не можу зняти або відмовитися від своєї заявки на публікацію свого рецепту та ілюстрацій/фото у збірнику рецептів "Смачна Збірка" після подання заявки на сайті: https://alexandradikaia.com/

3. Я згоден і даю дозвіл на вільне розповсюдження збірника "Смачна Збірка" шляхом продажу за будь-яку суму вільного грошового пожертвування на сайті Олександри Дікої: https://alexandradikaia.com/

4. Я згоден і даю дозвіл на передачу всіх виручених коштів від продажу збірника "Смачна Збірка" благодійним фондам та приватним особам на підтримку та допомогу державі Україна, вибір яких здійснюється на розсуд команди Олександри Дікої та не обговорюється зі мною особисто.

5. Я згоден і даю дозвіл на верстку мого рецепту та моїх ілюстрацій/фото у збірнику рецептів "Смачна Збірка", яка здійснюється командою Олександри Дікої без попереднього або подальшого обговорення зі мною особисто, на власний розсуд.

6. Я згоден з тим, що команда Олександри Дікої, при верстці мого рецепту для збірника рецептів "Смачна Збірка", залишає за собою право не використовувати всі ілюстрації/фото, подані мною при оформленні заявки.

7. Я згоден і даю дозвіл на коректуру тексту мого рецепту, яка включає лише орфографічну та граматичну перевірки та виправлення. При цьому команда Олександри Дікої зобов'язується залишити та використати повний вихідний текст автора (мене).

8. Я згоден з тим, що не пред'являтиму вимог і претензій до фінального виду верстки та коректури мого рецепту та ілюстрацій у збірнику рецептів "Смачна Збірка".

9. Я згоден і зобов'язуюсь розповісти про збірник рецептів "Смачна Збірка" після його публікації на сайті https://alexandradikaia.com/, шляхом розміщення поста у своєму профілі соціальної мережі Instagram з активною відміткою особистого профілю Instagram Олександри Дікої: @alexandradikaia
      З повагою,
      команда
      Олександри Дікої