Згода автора на Публікацію у "Добрій Збірці"
1. Я згоден і даю дозвіл на публікацію своєї казки та ілюстрацій до неї, які я надсилаю шляхом заповнення форми на цьому сайті, у збірнику казок "Добра Збірка" разом з іншими авторами.

2. Я розумію і даю згоду, що не можу зняти або відмовитися від своєї заявки на публікацію своєї казки та ілюстрацій у збірнику казок "Добра Збірка" після подання заявки на сайті: https://alexandradikaia.com/

3. Я згоден і даю дозвіл на вільне розповсюдження збірника "Добра Збірка" шляхом продажу за будь-яку суму вільного грошового пожертвування на сайті Олександри Дікої: https://alexandradikaia.com/

4. Я згоден і даю дозвіл на передачу всіх виручених коштів від продажу збірника "Добра Збірка" благодійним фондам та приватним особам на підтримку та допомогу державі Україна, вибір яких здійснюється на розсуд команди Олександри Дікої та не обговорюється зі мною особисто.

5. Я згоден і даю дозвіл на верстку моєї казки та моїх ілюстрацій у збірнику казок "Добра Збірка", яка здійснюється командою Олександри Дікої без попереднього або подальшого обговорення зі мною особисто, на власний розсуд.

6. Я згоден з тим, що команда Олександри Дікої, при верстці моєї казки для збірника казок "Добра Збірка", залишає за собою право не використовувати всі зображення, подані мною при оформленні заявки.

7. Я згоден і даю дозвіл на коректуру тексту моєї казки, яка включає лише орфографічну та граматичну перевірки та виправлення. При цьому команда Олександри Дікої зобов'язується залишити та використати повний вихідний текст автора казки (мене).

8. Я згоден з тим, що не пред'являтиму вимог і претензій до фінального виду верстки та коректури моєї казки та ілюстрацій у збірнику казок "Добра Збірка".

9. Я згоден і зобов'язуюсь розповісти про збірник казок "Добра Збірка" після його публікації на сайті https://alexandradikaia.com/, шляхом розміщення поста у своєму профілі соціальної мережі Instagram з активною відміткою особистого профілю Instagram Олександри Дікої: @alexandradikaia
      З повагою,
      команда
      Олександри Дікої