Привіт, мої дорогенькі

Велике дякую вам за те, що читаєте мій канал, завантажуєте гайди та шпалери, берете участь у відкритих марафонах і задаєте питання для подкастів.

Дякую, що ви – частина мого каналу, частина великого творчого доброго ком'юніті.
Ви особливі люди, якщо дісталися цієї сторінки. Отже, вам близька значимість балансу у житті.

Ви знаєте, як багато часу я присвячую каналу і як дорожу ним. Я продовжуватиму його вести, незважаючи ні на що. Буду продовжувати робити багато безкоштовних штук, корисних та надихаючих. Тому що я так відчуваю. У мене так багато ідей!

Кажу честно, я довго роздумувала, навіщо мені канал. Я задовбала команду питаннями: ось навіщо ми зараз усе це робимо? Але ви знаєте мене: якщо відчуваю – роблю. І жодні раціональні аргументи не працюють.

Ви, мої дорогі люди, запропонували врівноважити енергію на каналі та ввести систему донатів. Ви можете подарувати мені будь-яку суму, яку ви відчуваєте.

Нехай енергія множиться і повертається до вас із новою силою. Дякую, що ви зі мною.

Ви можете обрати будь-яку суму, яку вважаєте за потрібну. Дякую!
* Перевести вільну суму як подяку за надані матеріали на сайті alexandradikaia.com та Telegram каналі. Переказ можна здійснити за допомогою сервісу LiqPay, натиснувши на кнопку вище "Поділитися енергією". Списання з картки відбудеться у валюті Вашої картки. Переказана сума поверненню не підлягає.