Вітаю вас, з початком нового розділу життя під назвою Sketchbook Edition 11!
Найближчий місяць ми проведемо з вами разом.

У нас буде 11 завдань для написання казки і малювання скетчів до неї: одне завдання на два дні.
Ви можете тільки малювати або тільки писати тексти.
Ви можете і малювати, і писати.
Будь ласка, слухайте себе, не вводьте себе в стрес в не страждайте перфекціонізмом.

Пам'ятайте: зроблене, краще ідеального.

Закликаю вас бути чуйними у спільних чатах! Адже атмосфера – це ми.
Загальний тег марафону #alexandradikaia_SE11

Нові завдання відкриватимуться раз на два дні на цій сторінці.
Приємної подорожі!
Перед тим, як почати...
...мета марафону: створити завершену скетчеву історію. Тобто, в результаті у вас буде невелика, але глибока і особисто ваша казка із легкими ескізами до неї.

Не треба малювати повноцінно кожну ілюстрацію. Ви втомитесь на 3-й день і не завершите марафон. Краще доведіть до кінця на скетчевому рівні, а потім, можливо, ваша історія перетвориться у справжню книгу.
ТАК НЕ ТРЕБА
Це був мій перший скетч для самого першого SE і я дуже втомилася. Забрало час – наявність безлічі кольорів та бажання намалювати кілька повноцінних об'єктів на одному аркуші. Краще 1 таку пташку на 1 завдання.
КРАЩЕ ТАК
Тут легкість була в тому, що я малювала просто чорною ручкою без перфекціонізму, я не могла стерти, не могла розфарбувати, просто малювала. Тут можна помилятися, краще потім вирізати вдалі скетчі та зібрати в один аркуш, ніж намагатися зробити ідеально.

У своїх історіях ви можете проживати реальність, а можете повністю зануритись в інший світ. Ви можете писати про реальні події, а можете використовувати завдання доя створення абсолютно відірваної від життя реальності. Робіть так, як відчуваєте. Комусь треба прожити те, що відбувається зараз. Комусь треба відволіктись. Дослухайтесь до себе. Завдання будуть універсальні, ви самі адаптуєте їх під свої відчуття. Ви можете написати глибоку казку про трансформацію особистості, а можете написати про пригоди свого кота. Відчувайте, чого хочеться зараз саме вам.Також, мої любі, я закликаю вас бути добрими і підтримувати один одного в чатах!

Ми всі переживаємо складний період, у кожного свій біль, але мета нашого марафону - створити світ, у якому є прийняття, підтримка і щира доброта. А це світ ми можемо створити тільки разом.Прочитайте правила чатів, і давайте
CТВОРЮВАТИ НОВИЙ СВІТ РАЗОМ


ЗАВДАННЯ НАШОЇ ПОДОРОЖІ
Натисніть на картинку з номером, щоб перейти до сторінки завдання.
Основний Тelegram-канал
Приєднайтесь до основного Тelegram-каналу, де ви будете отримувати всі новини про марафон за посиланням:

https://t.me/se11_ua

Будь ласка, збережіть це посилання, щоб не пропускати новини
Перед публікацією роботи в Instagram ознайомтесь, будь ласка, з правилами марафону Sketchbook Edition.
ДОБРА ЗБІРКА
Що таке "Добра Збірка"?
"Добра збірка" - це збірка казок, написаних та проілюстрованих учасниками 11 потоку Sketchbook Edition. У три збірки трьома мовами загалом увійдуть 100 казок, які ми розділимо за категоріями. Наша команда гарно його зверстає, коректор перевірить орфографічні та граматичні помилки. Це буде справжня електронна книга! Вашу казку побачить світ, а для когось казка стане улюбленою.
Яка місія у "Доброї Збірки"?
Насамперед, ми хочемо дати можливість поділитися зі Світом вашими прекрасними казками, підтримати вас.

По-друге, у "Доброї Збірки" благодійна місія. Збірку буде розміщено на офіційному сайті alexandradikaia.com і його можна буде придбати за донат. Усі виручені кошти наша команда передаватиме на підтримку України різним благодійним організаціям. Вся звітність буде з'являтися на сайті у відкритій формі із зазначенням вирученої суми та фонду/приватної особи, якій ми передали кошти.

Ваша творчість допомагатиме, ми разом запустимо кругообіг добра, взаємодопомоги та підтримки.


Чому у "Добрій Збірці" буде 100 казок?
Ми щиро хотіли б опублікувати роботи всіх учасників, але наші часові та фізичні ресурси обмежені. В 11 потоці марафону взяли участь понад 1000 учасників і опублікувати всі роботи ми не можемо. АЛЕ, щоб підтримати вас, ще 100 робіт ми опублікуємо на нашому сайті, відбираючи із заявок учасників. Ми дуже хочемо підтримати вас, і показати якнайбільше робіт. Світу потрібна ваша творчість!
Як відбуватиметься відбір?
Відбір проходитиме шляхом прочитання та перегляду заявок. Ми звичайні люди, і наш погляд суб'єктивний, тому якщо ваша казка не потрапить до Збірки, це в жодному разі не привід для розпачу. Кожна казка унікальна та прекрасна. Якщо ви її написали, то вона потрібна Світу. Ми дуже вдячні вам за довіру!
Коли "Добра Збірка" буде готова?
Заявки на участь приймаються до 01 липня 2022 року. Після, наша команда приступає до читання та відбору. Після відбору, до коректури та верстки. Ми не можемо обіцяти вам конкретних часових рамок, оскільки багато в чому залежать від зовнішніх обставин. Як тільки відбір буде завершено - ми повідомимо про це у Instagram Олександри Дікої. Усі учасники, казки яких потраплять до збірки, отримають повідомлення на електронну адресу. Олександра повідомлятиме у своєму особистому профілі Instagram, про процес створення Збірки. Як тільки Збірка буде готова, ми анонсуємо це в особистому профілі Instagram Олександри, і на сайті: https://alexandradikaia.com/